Kontakt

Göran Alkvist
Säljare / Teknisk support
Släppmedel och PUR
0705-29 89 31
goran.ahlkvist@lagotech.se

Ann Trydal
Hälsa, miljö och säkerhet
0705-29 89 40
ann.edvinsson@lagotech.se

Jan Dahlberg
Säljare / Teknisk support
Lack- och papperskemikalier
0705-29 89 42
jan.dahlberg@lagotech.se

Terese Alkvist
Ekonomiansvarig
0703-15 08 61
terese.ahlkvist@lagotech.se

Björn Leinen
Säljare / Teknisk support
Släppmedel, lack och pigment
0705-29 89 45
bjorn.leinen@lagotech.se

Camilla Berlin
Orderhantering
0702-80 58 81
camilla.berlin@lagotech.se

Martin Scherman
Säljare / Teknisk support
PUR, Sport och lek, trafik och lack
0761-11 34 46
martin.scherman@lagotech.se

David Bernmalm
Logistikansvarig
0730-55 40 72
david.bernmalm@lagotech.se

Roger Nilsson
Säljare / Teknisk support
Släppmedel, lack och PUR
0705-29 89 11
roger.nilsson@lagotech.se

Håkan Johansson
Teknisk support
0725-25 18 17
hakan.johansson@lagotech.se

Urban Grelsson
Inköp och logistik
0705-29 89 38
urban.grelsson@lagotech.se

Egon

Vakthund

 

Lagotech AB
Metodvägen 14
43533 Mölnlycke
TEL: 031-332 63 60
 

 

Kontakt Norge
Miljö & Teknikk AS
Borge Senter
N-3160 Stokke Norge
TEL: +47-33 36 01 40
FAX: +47-33 36 01 10

 

Kontakt Finland
Almigate AY
Malmirajantie 21A
FI-01690 Vantaa
TEL: +358-40 766 23 16